Дизайн інтер’єру магазину для дітей WOW

Львів | 2018 | Під ключ

Дизайн інтер’єру магазину для дітей WOW

Дизайн інтер’єру магазину для дітей гармонійний у всіх деталях та ретельно пропрацьований — від входу до найдальших куточків приміщення. Кольорова гама складається з веселих життєрадісних відтінків — трав’янисто-зеленого, жовтого, червоного, блакитного та білого. Чергування кольорів повторюється і в оздоблення входу надворі, і на стійці адміністратора, і на стендах та стелажах. Яскраві квадратики, прямокутники привертають увагу дітей та їх батьків, створюють позитивний настрій, налаштовують на веселощі та додають приємних вражень.
Передбачена спеціальна зона для ігор малюків. Тут біла стеля, закрита декоративною решіткою, простір добре освітлений, на підлозі — килим зі штучної трави. Знайшлося місце не лише для стелажів та полиць, стійок з дитячим одягом, іграшками, а навіть для ігрового будиночка. Поки батьки вибирають речі для дітей, малюки можуть відпочити та розважитись.
Для книжок, альбомів та інших товарів сконструйовано яскраві стелажі різної форми — прямокутні, трикутні. Під стелею висять веселі блакитні хмаринки. Освітлення здійснюється за допомогою довгих ламп денного світла та точкових світильників.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: