About

МИ ДОПОМАГАЄМО!

На всіх етапах проектних та будівельних робіт

About

ДОПОМОГА НА ЕТАПІ БУДІВНИЦТВА

Ми допоможемо розробити та втілити основні чорнові етапи робіт ще до здачі будинку у експлуатацію та до початку ремонтних робіт

Розробка планувальних рішень

Ми пропонуємо створити планування вашого майбутнього житла ще на етапі будівництва, це дозволить вам уникнути зайвих витрат після здачі будинку із стандартним плануванням та зекономити гроші, так як забудовник виконує мурування перегородок в квартирах централізовано і вам не потрібно наймати окремих майстрів для виконання даних робіт

Плани інженерних комунікацій

Після погодження перепланувальних рішень, ми можемо розробити пакет креслень інженерних комунікацій таких як сантехніка, каналізація, опалення, електрика. Під час проведення будівельних робіт забудовнику можна надати плани інженерних комунікацій індивідуально по вашому житлу, забудовник може виконати дані роботи централізовано для багатьох квартир, що допоможе зекономити на закупівлі і доставці матеріалу, а також на виконанні робіт, виконання цього пункту на етапі будівництва зекономить декілька місяців ремонтних робіт після здачі будинку.

Технічний супровід

Технічні спеціалісти нашої компанії будуть комунікувати весь час з відділом продажу та технічного нагляду забудовника для реалізації вашого проекту на етапі будівництва, а також буде проведено приймання робіт після їх проведення. Вам не доведеться їздити на об’єкт, лише декілька раз зустрітись із нами в офісі для погодження деталей вашого майбутнього житла.

ПОВНИЙ ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Ми пропонуємо комплексну роботу над проектом від базових ескізів, 3Д візуалізації до технічної та кошторисної документації

Консультування

Ми пропонуємо послугу консультування при купівлі житла або на етапі його будівництва, для того щоб визначитись із правильною концепцією до початку масштабних дій. Консультація може відбуватися онлайн так і на самому об’єкті, або при зустрічі в офісі. Буде включати обговорення існуючого, або майбутнього планування, якості будівництва, і ходу майбутніх ремонтних робіт. Також можуть бути обговорені будь-які питання що цікавлять замовника.

3Д візуалізація

Наша команда володіє усіма доступними методами 3Д проектування, як архітектурного так і інтер’єрного. Ми можемо запропонувати фотореалістичні візуалізації інтер’єру, а також фасаду будинку. У наших візуалізаціях ми використовуємо лише моделі існуючих матеріалів чи виробів для майбутньої закупівлі їх у постачальників. Також для більш наглядного висвітлення проекту ми використовуємо 3Д тури та сферичні візуалізації.

Розробка документації

Архітектори нашої компанії розробляють пакет точних креслень для реалізації майбутнього інтер’єру, згідно розроблених візуалізаціїй. Наші архітектори з глибоким досвідом та розумінням усіх ремонтних процесів розробляють зручний пакет креслень для підрядника, а також проводять повний супровід ремонтних робіт з відповідями на усі питання від виконавців робіт та субпідрядників

Кошторисна документація

Після створення повного дизайн проекту наш менеджер проекту розробляє кошторис усіх використаних матеріалів, меблів та інших оздоблювальних матеріалів використаних на візуалізаціях проекту, ми створюємо повний супровід пошуку, закупівлі, та логістики даних матеріалів на об’єкт. Все буде доставлено вчасно, безпечно, та за найкращими цінами на ринку завдяки співпраці із нашими постачальниками.

РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ

Ми допоможемо втілити ваш проект у життя, яким би важким чи креативним він не був. На всіх етапах його реалізації ми проводимо повну підтримку та супровід.

Розробка проєкту

Наша команда проводить повну розробку дизайн проекту житлових та комерційних приміщень. Розробляється комплексне вирішення для інтер’єру від ескізного проекту до фотореалістичної 3Д візуалізації. На всіх етапах розробки проекту працює ціла команда розробників — менеджер проекту, архітектор, дизайнер, візуалізатор. Над ВІП проектами працює окрема команда, яка вміє працювати з над складними задачами та вибагливими замовниками

Швидке втілення

Наш команда займається повним втіленням дизайн проекту у життя. Наші технічні спеціалісти займаються повним супроводом ремонтних робіт, субпідрядники та підрядники тісно співпрацюють із нашою компанію вже десятки років, тому ми можемо запропонувати швидке, якісне, комплексне та оптимальне по ціні рішення для будь-якого проекту. Будь це проект квартири на оренду, комерційного приміщення, чи житла ВІП класу

Постачання матеріалів

З нами ви можете бути впевнені, що всі матеріали, меблі, освітлення та інше, що ви побачите на візуалізації ви зможете побачити в живу у реалізованому ремонті вашого об’єкту. За довгі роки ми розробили таку схему роботи, за якою все, що клієнт побачить чи почує під час співпраці з нами буде на 100% реалізовано під час виконання ремонтних робіт на об’єкті. Наша команда допоможе в постачанні усіх матеріалів, логістиці, зберіганні, перевірці при доставці на об’єкт, консультуванню при монтажі.

Післяпроектна підтримка

Після завершення проекту та реалізації усіх ремонтно-будівельних робіт, наша команда здійснює після проектну підтримку. Ми ведемо цілий рік супровід вашого проекту і відповідаємо на питання по використанню певних матеріалів, технічних засобів та іншого. Це фактично гарантійний термін після завершення усіх робіт для безпечного та ефективного використання всіх ідей та елементів у вашому проекті)

ЧОМУ САМЕ МИ?

WOW – це команда однодумців, які допоможуть у створенні найкреативніших проектів. У нас більше 20 років досвіду у проектуванні та реалізації проектів під ключ. Ми можемо виконати будь яку задачу завдяки тому, що:

– Всі дизайнери нашої студії з архітектурною освітою
– Всі співробітники нашої студії перевірені часом і десятками об’єктів
– Ми працюємо виключно під договір
– За рахунок великого штату ми готові братися за найбільш великі проекти не хвилюючись про якість і терміни
– Комерція чи затишний будинок – ми допоможемо на всіх етапах!

00

років на ринку

0000

клієнтів

000

реалізованих проектів