Салон світла DiLight

Львів | 2018 | Під ключ

Дизайн інтер’єру салону світла DILIGHT

Дизайн інтер’єру салону світла DILIGHT наші фахівці виконали в сучасному стилі. Кольорова гама інтер’єру складається з білого, різних відтінків світло- та темно- коричневого, сірого та чорного. Велике за розмірами приміщення було майстерно поділене на кілька зон — виставковий зал для відвідувачів, кабінет, зона відпочинку. Загалом дизайн салону світла вражає своєю динамічністю, функціональністю.
Зонування досягнуто за рахунок стелажів оригінальної конструкції. Дизайн стелі має складну геометричну форму, кілька рівнів використовуються для презентації товарів. Закріплення світильників виконано на чорній металевій решітці грильятто або на виступі стелі з гіпсокартону. Сусідні стіни контрастують за рахунок білого та темно-сірого кольору.
Для демонстрації дрібних електротоварів, типу розеток, ми підібрали спеціальні стенди білого кольору, які чітко виділяються на фоні світло-коричневої ламелі з натурального дерева і білими вставками. З боків ця зона обрамлена тією ж ламеллю, розміщеною вертикально.
Протилежна стіна оздоблена сліпучо-білими панелями квадратної форми, які візуально розділені сіро-коричневими смужками стіни, на якій вони закріплені. Підлога салону виконана в керамограніті Cerrad кольору графіт. Непрозоре біле декороване скло виконує роль розсувних дверей.
Для зручності відвідувачів в дизайні інтер’єру салону світла DILIGHT передбачено зону з м’яким диваном та столиком, де можна в спокійній обстановці проконсультуватися з менеджером, ознайомитися з каталогами, які розташовані тут же на полицях стелажів. Тут же знаходиться сучасне дизайнерське крісло, м’який диван в графітових тонах, столик в стилі лофт. Стіна декорована у вигляді регулярно повторюваних рельєфних пірамід. Ця зона створює відчуття затишку та статусності.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: