Дизайн квартири в класичному стилі

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн квартири в класичному стилі

Дизайн квартири в класичному стилі приваблює гармонійністю. Стримана розкіш та елегантна простота неодмінно сподобається шанувальникам з вишуканими смаками. Досконалої довершеності інтер’єрів досягнуто строгим дотриманням принципів, що притаманні справжній класиці: використання дорогих натуральних матеріалів; спокійна кольорова палітра; симетрія та впорядкованість; точність та скрупульозність підгонки всіх елементів декору; простір та світло.
Гармонія ніжних пастельних відтінків від молочно-білого до вершкового та рожевуватого, що виокремлюються молдингами в прямокутні стінові панелі різних градацій тону, підкреслюється білосніжною поверхнею гратчастих дверей, виконаних за єдиним кресленням. Брильянтове сяйво дзеркальних фацетів вставок з матового скла надає їм ексклюзивно розкішного вигляду.
Підлога в передпокої, кухні, санвузлі викладена з дорогої світлої плитки, яка, відбиваючи світло блискучою поверхнею, візуально розширює простір. А холл видається набагато більшим завдяки відображенню у величезному настінному дзеркалі.
Краса рисунку натуральної деревини, з якої набрано паркет у холлі, вітальні, спальні, свідчить про справжню респектабельність.
Окрасою санвузла слугує облицьовка стін натуральною мармуровою плиткою солідних розмірів.
Білосніжні рельєфи фасадів кухонного гарнітура, комода в холлі, стінної шафи в передпокої, тумбочки під раковину в санвузлі виконані за єдиним зразком. Формою вони перекликаються з декоративними карнизами над дверима, що відсилають до класичних давньогрецьких портиків. Дизайн квартири доповнюють інтер’єри широкі карнизи вишуканих обрисів на стиках стелі та стін, і дорогі світильники з кришталевими підвісками.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: