Дизайн інтер’єру Донецького державного університету управління

Львів | 2018 | Під ключ

Дизайн інтер’єру Донецького державного університету управління

Дизайн інтер’єру Донецького державного університету управління витриманий в сучасному стилі. Для оздоблення підлог використано паркетну дошку сіро-коричневого кольору або керамічну плитку пісочного відтінку, стіни мають спокійні кольори, що не втомлюють зір. Темні площини займають простір стін під вікнами.

Спеціально підібрані меблі виконують утилітарну роль, нема нічого зайвого. В аудиторіях для студентів стоять одномісні столики з стільцями. Дизайн коридорів побудований на поєднанні контрастних кольорів — густо-синього, сірого, білого та малюнку натурального дерева. Підлога оздоблена плиткою білого та сірого кольору, що викладена в шаховому порядку.

В дизайні комп’ютерних кабінетів переважають білий та світло-кавовий. Стеля обшита стельовими панелями, на стіні створено імітацію рельєфного панно з окремих елементів, що позначають різні засоби програмного забезпечення.
Дизайн санвузла містить інноваційні рішення в сантехніці — раковини прямокутної форми мають незвичайне, похиле в протилежному від користувача напрямку дно, що має замість круглого отвору вузьку щілину для стоку води. Білий низ із сліпучо-білою сантехнікою, хромованими шаровими кранами, шафою та тумбою під раковину кольору натурального світлого дерева конкурує з темною стелею. Вона закрита підвісною решіткою чорного кольору та тонована в густий темно-синій. Лінія розмежування кольорів знаходиться нижче від кута, що візуально збільшило висоту стін.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: