Дизайн квартири в стилі арт-нуво

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн квартири в стилі арт-нуво

Дизайн квартири в стилі арт-нуво — справжній шедевр. Дозоване застосування переосмислених з сучасних позицій канонів стилю атр-нуво, що сформувався на початку минулого століття, надає квартирі-пентхаузу тонкого шарму.
Легкі для сприйняття інтер’єри втілюють спокій, витонченість та гармонію внутрішнього стану.
Відсутність переобтяження зайвими предметами, кричущих розцвіток, гострих країв, обтічність ліній, пастельні молочні, кремові, вершкові, блідорожеві, бежеві тони, кольори натурального дерева, природні матеріали працюють на цілісний образ.
Дизайн приміщень/b> квартири в стилі арт-нуво ретельно продуманий. Стіни оздоблені рельєфними прямокутниками, окресленими молдингами, та пофарбовані в ніжний молочно-кремовий колір, світла полірована керамічна плитка використана для оформлення підлоги. Об’єм, що збільшений за рахунок вигнутої вверх стелі, багато світла, що вільно ллється крізь великі французькі вікна, разом створюють враження необмеженої свободи.
Приглушені тони темного дерева обіднього стола, балок, що підтримують стелю, рам засклених дверей, темна оббивка диванів не вносять диссонансу в загальну атмосферу. Навпаки, імітація кованих чавунних деталей арочних пройомів, у вигляді примхливо вигнутих рослинних елементів, декорованих вітражним кольоровим склом, точно відповідає концепції стилю. Такими ж хвилястими лініями інкрустовано масивну дерев’яну стільницю.
Для дизайну кухні використано той же контраст білого з чорним в облицюванні підлоги, в фасадах меблів, у тому числі і на лоджії, де підлога викладена в свою чергу плиткою з контрастним геометричним візерунком. Велика куляста люстра над обіднім столом в декорі металевих елементів повторює рослинні мотиви. В загальному руслі стилю — оформлення спальні, санвузлів, плавні рельєфи дизайнерських дверей.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: