Салон краси Martele

Львів | 2020 | Під ключ

Дизайн інтер’єру салону краси Martele

Дизайн інтер’єру салону краси продуманий до найменших деталей. З огляду на специфіку ніші замовника було вибрано концепцію стриманої розкоші. В інтер’єрі одразу помітні мармурова плитка на підлозі та на стіні навпроти входу, висока шафа-купе для одягу клієнтів із дзеркальними дверцятами, чорні глянцеві панелі, якими оздоблено стіну позаду рецепції, скляна мозаїка до стелі між високими вікнами наліво від вхідних дверей.
Відвідувачі одразу можуть побачити скляні шафки з брендовою продукцією. Увагу привертає і логотип салону з промовистим гаслом на стіні.
Дизайн стійки адміністратора імітує малюнок мармуру, дивани з м’якими спинками в сіро-коричневих тонах гармонують з темно-сірими подушками. Вишита корона на них — натяк на високий статус клієнтів та відмінну якість сервісу.
Зали відокремлені за допомогою вузьких перегородок. Зона для перукарів кидається у вічі завдяки трьом високим дзеркалам. Стіни залу для клієнтів майстрів нігтьового сервісу оздоблені панелями різної геометричної форми, які накладено одні на одні у вигляді черепиці, під ними ховаються світильники.
Є окреме приміщення для бажаючих змінити колір волосся, оснащене сучасними раковинами. Воно витримане в максимально строгому та лаконічному дизайні, в біло-чорній гамі. Всі двері до нього мають цілковито ідентичний дизайн. Тут досягнуто рівноваги білого та чорного кольору в меблевому гарнітурі у вигляді чорних тумб та білих навісних шафок.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: