Дизайн інтер'єру квартири в неокласичному стилі

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн інтер'єру квартири в неокласичному стилі

В дизайні квартири в неокласичному стилі органічно поєднані витончені традиції та сучасні тенденції. Класичні елементи декору — делікатне розчленування стін молдингами на прямокутні панелі ніжної пастельної палітри повторюється в рельєфній поверхні дверей та фасадів меблів вітальні, спальні та кухонного гарнітура. Велике світле приміщення об’єднує в собі кухонну зону, столову та зону вітальні.
Зонування простору позначається чотиригранними пілястрами, що плавно переходять в стелю рельєфними карнизами, які логічно обрамляють собою всю квартиру, включаючи антресольні навісні шафки кухонного гарнітура та високі шафи з відкритими поличками у спальні та вітальні. Крізь великі вікна вільно ллється денне світло, яке підсилюється блиском підлоги та білосніжними фасадами кухонних меблів. Дорога полірована плитка підлоги, кухонної стіни сірими прожилками перекликається з сіруватим тоном острівної тумби, що відділяє кухонну зону від столовоЇ, а також із сірувато-бежевою замшовою оббивкою м’яких стільців біля великого стола і обтягнутого таким же замшевим текстилем великого кутового дивана у вітальні.
Блискучу родзинку в загальне враження від дизайну квартири та стриманої елегантної розкоші вносять класичної форми підвісні кришталеві світильники.
Характерні особливості дизайну квартири в стилі неокласика — благородство натуральних матеріалів, відсутність помпезності — продовжуються в дизайні санвузла. Блиск керамічної плитки, сіра гама прожилок на білому фоні керамогранітної облицьовки стін та підлоги, біла овальна раковина на білій стільниці великої тумби, ідеальна прозорість скляної душової кабіни підтримують єдність композиції.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: