Офіс та кафе для компанії AC

Львів | 2020 | Візуалізація

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі.

Дизайн інтер’єру цієї квартири виконано в сучасному стилі, що включає поєднання елементів хай-теку та мінімалізму, задовольняє потребу у практичності та функціональності.
Інтер’єр вітальні створювався з максимальним врахуванням побажань замовника, тому у ньому присутні строга кольорова гама, сучасна вмонтована техніка, камін, оздоблення плитами натурального сланцю, великий кутовий диван з оббивкою з натуральної шкіри, вбудована відкрита шафка з дерева модрини та оригінальна полінниця, сучасне точкове освітлення, вмонтоване в стелю.

Гармонія досягається за рахунок ретельного підбору відтінків та фактур. Надзвичайно ефектними деталями є дзеркальний фасад шафи-купе та столик з стільницею з темного скла та рухомою ніжкою сучасної технологічної конструкції. Замість традиційних штор надано перевагу римським, що приховують велике потрійне французьке вікно.
Дизайн кухні виступає логічним продовженням вітальні. Відсутність зайвих стін між вітальнею та кухонною зоною дозволяє створити загальну композиційну єдність і досягти візуального розширення простору. Виготовлені на замовлення чорні глянцеві фасади кухонного гарнітуру, вкриті рояльним лаком, контрастують з відкидними дверцятами підвісних шафок з деревини модрини, натяжна стеля повторює відтінок дивана та підсвічується. Розмежування досягається за допомогою простого та влучного рішення – ряду світильників у стилі хай-тек.
Дизайн санвузла – максимально лаконічний, з традиційною плиткою на стінах та підлозі різних відтінків сірого. Родзинку інтер’єру ванни додають контрастні панелі, що створюють виступ на стіні, оздоблений мозаїчною плиткою, біла тумба під раковину незвичайної форми, що нагадує пелюстку, дорога вмонтована в стіну сантехніка, та величезне дзеркало.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру #Візуалізація

  • SHARE: