Дизайн інтер’єру салону краси DISOLO

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн інтер’єру салону краси DISOLO

Ексклюзивний дизайн інтер’єру салону краси DISOLO промовисто показує призначення закладу. Він вишуканий, гармонійний, наповнений світлом. Тут панує білий колір у всьому — на поверхнях стін, стелі, меблів та навіть підлоги. Однак ця монополія сліпучо-білого урізноманітнюється острівцями кавового та блиском хромованого металу — ніжок стільчиків та крісел, вишуканих світильників з гронами кришталю, скляних стелажів для брендової продукції.
Біля входу знаходиться столик для адміністратора, навпроти нього під стіною — зона очікування, де можна відпочити, сидячи на комфортабельному дивані та поклавши сумочку чи телефон на вишуканий скляний столик. Біля нього ж розмістилася шафа для одягу та інших речей клієнток.
Незважаючи на складну конфігурацію приміщення, вдалося досягнути продуманого зонування та зручно розташувати меблі. Навпроти зони манікюру — акцентна стіна з зображенням квітів в пастельних тонах. В ній приховуються двері до санвузла, оформленогов тій же кольоровій гамі, однак із додаванням золотистого замість срібла. Загальну концепцію інтер’єру салону краси продовжують навіть скляний дозатор для рідкого мила, який завдяки золотистому забарвленню та рельєфній поверхні стає важливим аксесуаром.
Зона для перукарів розташувалася вздовж стіни, на якій висить величезне прямокутне дзеркало у сріблястій рамі. Поверхня стін чергується з великими скляними панелями, оздобленими декоративними ромбами.
Для відвідувачів салону краси підібрано м’які крісла ніжного кавового відтінку.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: