Дизайн інтер'єру Ресторану Святослав

Львів | 2017 | Під ключ

Дизайн інтер'єру Ресторану Святослав

Дивовижний, унікальний — без перебільшення саме таких епітетів заслуговує дизайн інтер’єру РЕСТОРАНУ СВЯТОСЛАВ. В основу концепції покладено ідею відтворення вулиці українського села десь на Поліссі, Поділлі чи Прикарпатті з усіма знайомими кожному українцю атрибутами.
Розкішні вхідні двері з дорогою різьбою, із вставками вітражного скла, відкривають перед гостями світ забутої старовини, відомої нам з музеїв старожитностей. Гостинно запрошуючи вглиб ресторану, вздовж підлоги простягається мозаїчна доріжка з натурального мармуру, що символізує вишивку хрестиком.
Зачарований м’яким сяйвом вінтажних світильників, укріплених на чотиригранних різьблених колонах, зупиняючись на окремих деталях, погляд не одразу може охопити все багатство інтер’єру ресторану, кожен елемент якого любовно вписаний в загальну картину.
Інтер’єр залу ресторану наповнений натуральними матеріалами. Тут складені зі справжніх дерев’яних колод стіни сільської хати, там — корчма під очеретяним дахом, далі — полінниця із, здавалось би, тільки що нарубаних дров. В кожен ракурс доречно вплетені акцентні елементи, що підкреслюють особливий, старовинний колорит близькості до природи. Наприклад, мальовничо викладені біля центральної доріжки великі шматки дикого карпатського каменю, густо розставлені живі рослини в горщиках. Стеля з дощок світлого дерева підтримується потемнілими від часу товстими балками, що в свою чергу, спираються на стовпи у вигляді сукуватих фрагментів натуральних дерев.
Дизайн білених стін нагадує сільські хати-мазанки, розписані в національних традиціях рослинними мотивами — мальвами, соняшниками. Загальна колористична гама витримана в теплих насичених золотистих та червоно-коричневих тонах дерев’яних деталей, скатерок на столах, світло-коричневої шкіряної оббивки м’яких стільців, темно-коричневої очеретяної стріхи, підвішеної на ланцюгах над банкетним столом. В дизайні інтер’єру ресторану природні рослинні мотиви присутні в дорогому кованому декорі із соняшниками в стилі арт-деко, що знаходиться позаду розкішного м’якого дивану з оббивкою з натуральної шкіри.
Турбота про затишний, комфортний відпочинок проявляється в розкішному оформленні туалетів: дорогих дзеркалах, викладених фацетованими ромбами, золочених вінтажних кранах, облицюванні мармуровою плитою.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: