Дизайн інтерʼєру двохярусної квартири ЖК Національний

Львів | 2022 | Візуалізація

Дизайн інтерʼєру двохярусної квартири

Дизайн інтер’єру цієї 4-кімнатної квартири виконано в сучасному популярному стилі, який прийшов до нас з американського ринку. Даний стиль використовується в приміщеннях відповідної площі та призначення, а його основними характеристиками є використання бетону, фарбованого в чорний колір металу, скла, сланцю та дерева. Дана квартира не була винятком для нашої команди, і за бажанням замовника ми суворо дотримувались його вимог дизайні інтерʼєру.

На першому поверсі розташована невелика прихожа, санвузол, велика кухня, столова, вітальня та бетонні сходи, які ведуть на другий поверх. З першого поверху відкривається панорамний вигляд на місто, що вигідно підкреслює стилістику приміщення. Прихожа не є великою з метою звільнити більше простору для інших приміщень. З прихожої можна потрапити в невеликий санвузол. Об’єднана в одне приміщення кухня, вітальня та зона столової роблять цей простір максимально відкритим та світлим. У зоні вітальні є колона, яка на перший погляд може здатися проблемою в дизайні, але ми зробили це своєю перевагою, розмістивши на колоні фіто модулі, під колоною поставили кутовий диван в рижій алькантарі. Навпроти дивану розташований величезний телевізор під відкритими бетонними сходами. Сходи виконані з натуральному безпиловому бетоні, фініш виконано мікроцементом. В зоні вітальні розміщений великий дерев’яний стіл із зручними тканинними кріслами. Прикрасою всієї зони вітальні є величезний скляний тераріум із пітоном. Кухня органічно вписана в загальний інтер’єр із острівцем та відсутністю непотрібних верхніх шаф, лише функціональні нижні секції та полички з підсвіткою. Піднявшись нагору, ми потрапляємо в просторий світлий коридор з переходами в спальні.

Дитяча кімната виконана в стилі для підлітка, з зоною для навчання та спальнею. Спальня господарів межує з ванною, яка має панорамний вигляд на місто. Також на поверсі розташовані практичний гардероб та приміщення для комунікацій. Загальна стилістика дизайну квартири завершена з великою кількістю дорогих дизайнерських елементів.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру #Візуалізація

  • SHARE: