Дизайн інтерʼєру сучасного будинку в Сокільниках

Львів | 2022 | Візуалізація

Дизайн інтер'єру сучасного будинку

Дизайн інтер’єру сучасного будинку передбачає поєднання неперевершеної функціональності з передовими прийомами у дизайні. Даний будинок не став виключенням для нашої команди, і ми витратили всю свою професіональну експертизу, щоб створити дійсно затишний, комфортний та функціональний проект. Даний будинок призначений для сім’ї з дитиною і має два поверхи. На першому поверсі розташовані вхідна зона, вітальня, кухня, санвузол, а також гараж. Дерев’яні сходи ведуть на проміжний поверх, де розташований кабінет. Вище розташовані дві спальні та комфортна ванна.

Щодо дизайну інтерʼєру першого поверху, основний акцент був зроблений на простір. Велика зона вітальні з кутовим тканинним диваном межує із зоною столової, з якої відкривається розкішний панорамний вихід на терасу. Розсувні скляні двері у білих дерев’яних рамах ведуть у простору кухню, виконану в брудних відтінках зеленого. В зоні вітальні також розташований камін, який обігріває вітальню, а через мережу повітряних каналів здійснюється опалення кімнат зверху. Опалення будинку передбачається лише теплими підлогами.

Широкими дерев’яними сходами мешканці будинку можуть підніматись на верх до своїх затишних спалень. У спальнях, відповідно до побажань замовника, передбачено мінімальну кількість елементів, лише найнеобхідніше. Тому другий поверх виконаний у стилі мінімалізм, а перший поверх має елементи скандинавського стилю. В загальному вийшов непоганий дует двох стилів, що функціонально підкреслив загальний дизайн інтер’єру будинку.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру #Візуалізація

  • SHARE: