Дизайн квартири в неокласичному стилі

Львів | 2020 | Під ключ

Дизайн інтер'єру квартири в неокласиці

Вишукана розкіш квартири під ключ відновлює справжню атмосферу епохи класицизму з елементами барокко.
На фоні ідеальної білизни стін, декорованих прямокутними рельєфами, підлоги з білої керамічної плитки, комбінованої з чорними ромбами, що нагадує італійську класику, салон, крізь високі французькі вікна вщерть наповнений світлом, доречно прикрашається різнобарвними бліками крізь вітражне скло дверей.
Класичні карнизи під стелею підтримуються пілонами з капітелями.
Вигадливі вигини ніжок розкішних диванів, столиків, крісел перекликаються з затійливо виточеним мармуровим обрамленням кутів старовинного каміна у вигляді балясин з фризом. Оббивка меблів виконана в стриманій нейтральній світлобрунатній гамі з дорогого шовкового текстилю, візерунки якого співзвучні витонченим різьбленим елементам дерев’яних частин.
Масивний напольний годинник з маятником, симетрично розставлені навпроти каміну обабіч столика-кабріолі софи та крісла, масивна люстра з безліччю кришталевих підвісок та бра такого ж дизайну разом створюють розкішну елітну композицію.
Щодо дизайну кухні то предмети обстановки в сусідньому приміщенні столової привертають увагу унікальною мистецькою цінністю. Ексклюзивного вигляду обідньому столу, буфету-вітрині надають вигадливі форми з плавними вигинами, витонченість різьблених деталей, пишні орнаменти, вручну розписані сріблом та золотом.
Багатий декор спальні повторює в рельєфах шпалер, різьбленні дерев’яних елементів, візерунку штор ті ж класичні мотиви.
Чудовий підбір плитки для облицювання стін в санвузлі, яка нагадує дорогі шпалери з шовкової парчі, виконано в орнаментальному стилі дамаск, єдиному з текстилем штор та оббивки меблів. Різні по насиченості золотисті тони візерунку повторені в мозаїчному оздобленні стіни над ванною ексклюзивно зручної форми. Композицію завершує масивна кришталева люстра.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: