Дизайн інтерʼєру заміського будинку в стилі неокласика

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн інтерʼєру заміського будинку в стилі неокласика

Зручність та затишок, що забезпечуються сучасними тенденціями житлового будівництва органічно зливаються з класичними традиціями в респектабельному заміському 3-поверховому будинку для людей з певними статками, із сформованим світоглядом. Його інтер’єри позбавлені надмірної пишності, зате приваблюють витонченою елегантністю. Це наш новий проект – Дизайн інтерʼєру заміського будинку в стилі неокласика.
Велика площа вітальні не загромаджена предметами інтерʼєру, завдяки чому її величний об’єм наповнений атмосферою свіжості та свободи. ЇЇ окрасою слугує дозований декор у вигляді класичної форми стінових панелей пастельного кольору, делікатно окреслених молдингами, та дворівневою стелею, декорованою багетами.
Приємне відчуття тепла та комфорту в такому просторому приміщенні створюють діючий камін, облицьований мармуром, великі м’які дивани, обшиті замшевим текстилем, та штори такого ж сірувато-коричневого відтінку, благородна текстура підлоги з натурального дерева. Широкі вікна пропускають в приміщення багато денного світла. Вечірнє освітлення забезпечують п’ятиріжкові світильники традиційного дизайну і бра з торшером.
Єдиний вишуканий стиль в дизайні будинку підтримують інтер’єри кухні, спальні, сходів на другий та третій поверхи. З метою раціонального використання об’єму під сходами розміщуються вбудовані шафи. Весь вільний простір заповнений світлом завдяки світло-сірій та вершковій гамі кольорового оформлення стін. Дорогі натуральні матеріали, якими декоровані санвузли, підтримують загальну композиційну цілісність.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: