Сучасна однокімнатна VIP клас

Дизайн інтерʼєру однокімнатної квартири на оренду

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі на оренду.

В дизайні інтерʼєру квартири реалізовано модний тренд на об’єднання кухні, їдальні, вітальні в єдиний великий простір, не поділений зайвими перегородками.Таке рішення цілковито відповідає філософії сьогодення, що проголошує зняття обмежень свободи. У відсутності рамок, що визначали б усталене місце для кожної з функціональних зон, втілено концепцію мобільності, турботи про практичні потреби наймача щодо розстановки меблів.
Строго визначено лише розташування кухонної зони, що зумовлено підведенням комунікацій. Зовнішній мінімалізм оформлення кухні ховає за лаконічними фасадами максимальні зручності для користувача. Доступ до солідного внутрішнього об’єму здійснюється легким натисканням на дверцята завдяки якісній фурнітурі. Технологічне обладнання серед іншого включає двокамерний холодильник, мікрохвильову піч, електродуховку, газову плиту, футуристичного вигляду витяжку над нею, фільтр для питної води, електричний чайник. Над тумбою-острівцем — засклений сервант з підсвіткою.
Прямокутний обідній стіл із стільцями позначають столову зону в дизайні інтерʼєру. Зону релаксу символізують два дивани, журнальний столик і велика телевізійна панель. Комфорт підтримують теплові завіси в підлозі перед виходом на балкон. Колористичне рішення в нейтральних світло-сірих та бежевих тонах підсилене укладеною на підлогу керамогранітною плиткою особливо великих розмірів, яку продовжено на обладнаний за сучасними технологіями санвузол та коридор, де навпроти пральної та сушильної машин — вбудована стінна дзеркальна шафа на троє розсувних дверей. Подібну вмісну шафу-гардероб встановлено в просторій затишній спальні. Дизайн інтерʼєру такої квартири потрібно доручати лише професіоналам, ми маємо досвід для роботи з такого класу проектами!

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: