Дизайн інтер’єру клініки косметології BEAUTY CODE

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн інтер’єру клініки косметології BEAUTY CODE

Дизайн інтер’єру клініки косметології BEAUTY CODE втілює концепцію чистоти, світла, мінімальної кількості деталей. Разом з тим він виглядає класичним та вишуканим.
При вході відвідувачі бачать стійку адміністратора незвичайного кольору морської хвилі, та вишукані шафи-купе для одягу, парасольок. Сніжно-білий та графітовий тут поєдналися в гармонійний союз, що виключає одноманітність: стінки шаф з білими фасадами, на темному фоні стіни з ефектом виділяють білі лінії декору.
Дизайн коридорів клініки косметології максимально простий — на підлозі плитка білого кольору під мармур з сірими прожилками Каллаката, білі стіни оздоблені накладними опуклими планками — гіпсовими молдингами, що створюють прямокутники. Центральну частину стелі займає решітка грильятто, до якої кріпляться точкові світильники сучасного дизайну. Ритм тут досягається завдяки молдингам сірого відтінку та дверним лиштвам в колір. При цьому всі двері в клініці виконано під замовлення. Вони витримані в білому кольорі, і водночас прості та вишукані, оскільки в центральній частині оздоблені рельєфним овальним медальйоном.
Меблі надають особливого звучання цьому білому інтер’єру завдяки простій формі, практичності, що повторюється у всіх приміщеннях. Вони мають глянцеві білі фасади. Однак частина шафок в коридорах повинні концентрувати увагу клієнтів, оскільки призначені для брендової косметичної продукції, тому мають вигляд скляних вітрин. М’які крісла, що розташувалися вздовж стін, стоять на тонких ніжках в стилі 60-х років минулого століття. Вони виконують роль приємного для зору кольорового акценту — завдяки бургунді та фісташковому відтінкам оббивки.

Ефектність дизайну забезпечується завдяки високим, до стелі дзеркалам. В дизайні санвузла легким ненав’язливим натяком на розкіш є світильники та блискучий, вмонтований в стіну змішувач — їх поєднує блиск золота.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: