Дизайн інтер’єру ресторану Хата Багата

Львів | 2019 | Під ключ

Дизайн інтер’єру ресторану Хата Багата

Дизайн інтер’єру ресторану Хата Багата розроблено на основі народного стилю. В інтер’єрі використано елементи декору, що нагадують відвідувачам про побут українців позаминулого та половини минулого століття. На фоні білої стелі та стін виділяються вишиті фіранки на вікнах, орнаменти української вишивки на балках під стелею, вишиті рушники на столах та чохли з тієї ж тканини на диванчиках. Світильники з плетеними з лози абажурами декоровані на зразок українських жіночих хусток.
Стійка бармена в дизайні інтер’єру ресторану виконана з натурального лакованого дерева, накрита дашком, а її лицьову, звернену до клієнтів частину займає скляна вітрина, в якій стоять традиційні предмети посуду, дідухи.
Один з куточків презентує інтер’єр сільської української хати 19 століття — українську піч, розмальовану квітковим орнаментом, предмети побуту під старовину — глиняний та дерев’яний народний посуд та меблі з натурального дерева.
Обабіч традиційної печі в дизайні інтер’єру ресторану стоїть стелаж, стилізований під мисник, з глиняними полив’яними тарілками. Дерев’яна лава для зручності осучаснена та прикрашена подушками з чохлами з українською вишивкою. Дизайнер не забув і про скриню для одягу, яка колись була в кожній хаті, гуцульські кожушки та крисаню. На стіні над піччю — традиційні рогачі для виймання гарячих глеків з готовою стравою.
Розробка дизайну інтер’єру для дизайну інтер’єру ресторану Хата Багата передбачала оформлення кількох залів, у тому числі підбір текстилю. Загалом їм притаманна загальна стильова єдність, спільність декоративних елементів, атрибутів. Відмінності полягають у зонуванні приміщень та підборі різних варіантів меблів. В загальному залі ми вирішили відділити столики дерев’яними стінками до висоти спинок диванів, в банкетному біля столів стоять крісла в лаконічних білих чохлах з вишитими стрічками.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: