Дизайн інтер’єру клініки NEOLASER

Львів | 2022 | Під ключ

Дизайн інтер’єру клініки NEOLASER

Дизайн інтер’єру клініки NEOLASER включав розробтку проекту оздоблення всіх приміщень та його реалізацію. Ми врахували всі побажання клієнта та використали в проекті білий, молочний, ніжний кавовий, бежевий, коричневий, пісочний кольори — тобто різні відтінки натуральних матеріалів — світлого дерева, мармуру, граніту.
Дизайн холу привертає увагу чіткістю ліній, лаконічністю. Строга кольорова гама цього приміщення пом’якшена ніжним рожево-пудровим відтінком чотирьох м’яких пуфів. Велика стійка для адміністратора дозволяє одночасно працювати кільком адміністраторам. З боку відвідувачів вона оббита м’якими об’ємними “колонами” з чорної алькантари, зправа вона скомпонована з тумбою під натуральне дерево, на яку клієнтам зручно класти сумочки. Шафи з білими глянцевими фасадами створюють масивну стіну, яка відмежовує хол від власне “майстерні краси”. Зправа розташоване велике дзеркало до стелі, в якому відображається частина холу клініки.
Такі ж меблі стоять в коридорах та кабінетах спеціалістів.
Хол створює єдиний простір разом з коридором, що веде до кабінетів. На підлозі — плитка з текстурою Тераццо, малюнок на якій нагадує натуральний травертин. Та сама плитка використана для обрамлення нижньої частини стін у всіх кабінетах та у санвузлі, де вона оздоблює стіни до рівня грудей.
Кабінети спеціалістів світлі, з білими стінами, на яких розташовані білі матові панелі з прихованою підсвіткою, яка створює м’яке освітлення, що не шкодить зору.
Дизайн інтер’єру клініки виконано в єдиному стилі, що прослідковується у всіх приміщеннях. Тонкі чорні рамки, що обрамлюють скляні двері, чорні строгі ручки, розетки того ж кольору та чорні матові змішувачі в санвузлі — єдині темні елементи в дизайні більшості приміщень.
Віконні отвори по боках отримали панелі під натуральне дерево. З того ж матеріалу виконані стільниці. Полиці з розташованими під ними точковими світильниками та навісна тумба під великою прямокутною раковиною в санвузлі.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: