Дизайн інтер’єру салону елітного паркету ARBOFARI м.Київ

Львів | 2022 | Реалізація

Дизайн інтер’єру салону елітного паркету ARBOFARI

Дизайн інтер’єру салону елітного паркету ARBOFARI розроблено за побажаннями замовника. Торгові зали оформлено з використанням паркетної дошки, деревини різних сортів, металу.
Дизайн підлоги в різних приміщеннях демонструє різні варіанти викладення паркету та широкі можливості декорування. Такий же прийом застосовано для облицювання стійки біля каси, що одразу кидається в очі відвідувачам та промовисто натякає на продукцію магазину. Декоративна панель з паралельних планок, лакованих під темне дерево, продовжується зі стіни на стелю, таким чином відділяючи цю зону від власне торгового залу.
Дизайн стінповторює ту ж ідею — стінові панелі створено з натурального дерева, яке нагадує паркет. Для зонування приміщень використано дерев’яні перегородки з планок, які мають делікатний вигляд та пропускають світло. Місця для різних типів товару відокремлено за допомогою металевих конструкцій. Зі стіни на кронштейнах виступають декоративні, виготовлені з дерева щити на металевих рамах чорного кольору. Дерево використовується і в створенні декоративних елементів, що зайняли місце у відділеннях виготовленого для цієї мети стелажа. Чіткі геометричні форми цих декоративних фігур, що відрізняються відтінками кількох сортів деревини, виділяються на білому фоні його задньої стінки. Композиція виглядає дуже стильно, строго та ритмічно завдяки однаковому розміру секцій стелажа та його чорним вертикальним бічним стінам.
В дизайні інтер’єру салону елітного паркету ARBOFARI передбачено місце, де клієнти зможуть проконсультуватися з менеджерами. Для цього ми підібрали оригінальний стіл із стільницею з натурального дерева та скляними ніжками у вигляді суцільною пластини, та темні крісла. Ця зона візуально виділяється в приміщенні завдяки глянцевій чорній стіні, яка оздоблена плиткою. Над столом — світловий прямокутник. Кілька довгих ящиків з живою рослинністю надають дизайну нотки свіжості.
В центральній частині залу стоїть такий самий стіл, що робить інтер’єр більш живим та заперечує пересічні уявлення про традиційний дизайн переважної більшості магазинів матеріалів для декору та ремонту.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру #Візуалізація

  • SHARE: