Дизайн стоматологічної клініки SYMBIOTYKA

Львів | 2020 | Під ключ

Дизайн стоматологічної клініки SYMBIOTYKA

Дизайн стоматологічної клініки напрочуд гармонійний та сучасний. У ньому використано концепцію кольорових контрастів білого та темно-коричневого, матеріалів, що імітують натуральні — мармур, дерево та шкіру, чітких геометричних ліній та зонування приміщень.

Вхід оформлено у вигляді бокса, стінки якого створені скляними панелями. Дизайн холу передбачає створення для відвідувачів комфортної зони, де можна зачекати прийому. Ліворуч від входу — шафа-купе із дзеркальними дверцятами. До холу та рецепції можна потрапити, повернувши праворуч.
Рецепція включає велику стійку для кількох адміністраторів, яка чітко відокремлена від зони очікування за допомогою оздоблення підлоги плиткою різного орнаменту та кольору. М’які дивани та крісла розташувалися великим півкругом під стінами, вони підібрані у тому ж відтінку, що й панель з імітацією натурального дерева в нижній частині стійки адміністраторів. Живі рослини сприяють зниженню стресу та налаштуванню на приємні думки.
Всі віконні проєми оформлені за допомогою римських штор молочного відтінку. Приміщення заповнені світлом, оскільки всюди ми розташували багато точкових світильників. Вони ховаються за решіткою на стелі, світильники у вигляді прямокутників звисають зі стелі на тонких підвісах, є ЛЕД підсвітка за панелями.
Дизайн стелі однаковий на території коридорів — біля решітка приховує світильники, що закріплені на темному тлі. В кабінетах надали перевагу використанню білих квадратних стельових панелей.
Широкі коридори позбавлені всього зайвого. Однак їх не можна вважати одноманітними — цікавим рішенням стало використання декоративних елементів плитки, яка створю рельєфну стіну, що нагадує природний камінь з регулярними гранями.
Інтер’єр кабінетів підкреслює чистоту та фаховість — тут практично всюди панує білий колір. Контрастними ділянками є лише вертикальні колони обабіч вікон, чорні ручки дверцят шафок та рами дзеркал. Кабінети відокремлені скляними дверима. Висока скляна перегородка відмежовує кабінет для нарад. Дизайн інтер’єру СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ SYMBIOTIKA це вийнятково лаконічний і довершений проект, що може бути еталоном у розробці проектів такого спрямування

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: