Дизайн інтер'єру магазину в стилі LOFT

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн інтер'єру магазину в стилі LOFT

Дизайн інтер’єру магазину в стилі LOFT нагадує строгий урбаністичний стиль, прості елементи, притаманні промисловим об’єктам. Разом з тим він наповнений світлом та повітрям завдяки великим вікнам, значній кількості світильників.
Дизайн стелажів для продуктів — типовий притаманний стилю лофт. Стелажі виконано з металевих рейок, надійно зварених та пофарбованих в чорний колір.
Дизайн стола касира витриманий в тому ж стилі, від оздоблений з панеллю з горизонтально розташованих планок з натурального дерева. Оригінальними елементами стали металеві конструкції типу стелажів, що височіють над столами та досягають стелі.
Місце для електронної ваги, де покупці можуть зважити вибрані продукти, виділено за допомогою дерев’яної панелі, що нагадує розташовану біля каси, однак тут лінії стали вертикальними.
Дизайн стелі нагадує притаманні старим будинкам минулих століть, нічим не закриті балки. Верхня частина стін обшита натуральною деревиною, дошки полаковані та зберігають оригінальний природний малюнок.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: