Офіс генерального директора LEONI

Львів | 2017 | Під ключ

Дизайн інтер'єру офісу генерального директора LEONI

Дизайн інтер’єру офісу генерального директора LEONI відповідає статусу замовника. Він строгий, без зайвих деталей, збалансований та підпорядкований вимогам практичності.
Стеля та стіни виконані в білому кольорі. Велике дерев’яне панно кольору світлого дерева, прокреслене лініями на квадрати, займає помітне місце на стіні за спиною директора. Справа розташувалася шафа на 4 секції для документів, з відкритим відділенням для нагород. Обабіч знаходиться вертикальна стійка-стіна з живими рослинами.
Вікна при потребі закриваються римськими шторами темно-синього коьлору.
Місце для нарад в дизайні інтер’єру офісу отримало інший дизайн. Імітація балок, що підтримують стелю, продовжується вертикальними планками та стіні. Ми залишили їм приємний колір натуральної світлої деревини. вкривши лише прозорим лаком, тому ці декоративні елементи чудово контрастують з темно-коричневим відтінком стіни. Одна з “балок” виконує практичну роль — на ній було здійснено монтаж великого монітора.
У приймальній на стіні — ще одне панно, однак з глянцевих панелей бежевого відтінку. Над світлим кольором стін та підлог — темна, практично чорна стеля, прокреслена лініями балок. Поміж ними групами розташовані світильники. Римські штори тут підібрані у молочному відтінку. Кілька диванів з синьою оббивкою розмістилися біля стін.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: