Дизайн інтер’єру будинку в неокласичному стилі

Львів | 2022 | Під ключ

Дизайн інтер’єру будинку в неокласичному стилі

Дизайн інтер’єру будинку в неокласичному стилі приваблює строгими лініями та формами, застосуванням дорогих натуральних, якісних матеріалів, впевненою респектабельністю. Подвійні вхідні двері з масиву деревини, посилені в місцях скляних вставок металевими гратками, служать окрасою передпокою та надають будинкові надійності і захищеності. Візуально подвоює приміщення величезне кругле настінне дзеркало, що дає змогу якнайкраще оцінити свій зовнішній вигляд на повний зріст.

На першому поверсі розташовані кабінет, вітальня, кухня, підсобні приміщення. Всі вони добре освітлюються денним світлом завдяки наявності в кожному з приміщень двох вікон.Оформлення інтер’єрів тяжіє до єдиної кольорової гами в чорно-білих тонах — підлога всюди викладена білою глянсовою керамогранітною плиткою з ледь помітними сіруватими розводами фабрики Atlas Concorde, у вітальні – величний камін під стелю облицьований благородною мармуровою чорною плиткою з білими розводами, з того ж матеріалу — стільниця круглого журнального столика біля великого бежевого кутового дивану.
Дизайн інтер’єру кабінету свідчить про респектабельність: кабінет вмебльований м’яким диваном та широким письмовим столом з натурального масиву дерева під стіною, декорованою подібною дерев’яною панеллю.
З вітальні широкий отвір в стіні веде в простору кухню-їдальню, з обіднім столом та м’якими кріслами. Лаконічні білі фасади кухонного гарнітуру, в якому розміщені всі необхідні побутові прилади, чудово доповнюються золотистим склом високого, до стелі, серванту.
Сходи на другий поверх в тому ж чорно-білому оформленні ведуть на другий поверх в дві світлі спальні, де найраціональніше використано доступну площу. Два санвузли багато та вигадливо декоровані, обставлені ванною, душовою кабіною, та іншою сантехнікою сучасного дизайну.
Дизайн інтер’єру будинку в стилі неокласика – складний виклик для дизайнера початківця, але команда професіоналів нашої дизайн студії склала цей іспит на відмінно

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: