Дизайн інтер'єру клініки в стилі japan di

Львів | 2023 | Під ключ

Дизайн інтер'єру клініки в стилі японського мінімалізму

Дизайн квартири в стилі лофт виконано фахівцями нашої дизайн студії “під ключ”. В дизайні було дотримано балансу між практичністю, функціональністю та внутрішньою свободою від нав’язаних рамок. Максимально звільнена від обмежуючих простінків та перегородок, тим не менш, вона забезпечує власника всіма сучасними зручностями.
В інтер’єрі вдало використане поєднання базових натуральних матеріалів. Цегляна стіна справа в коридорі доповнена притаманним індустріальному стилю елементом у вигляді вінтажних чавунних труб, протилежна стіна декорована штукатуркою під бетон, сучасні лінійні світильники сховані між дерев’яними рейками під стелею. Насичений колір теракоти вносить нотку свіжості в композицію сірого відтінку бетону, білосніжних стін, стелі та в загальний дизайн квартири.
Зона відпочинку нестандартної півкруглої конфігурації облицьована ретельно викладеною цеглою. Її обладнано вбудованим відкритим дерев’яним стелажем, полиці якого заповнені милими дрібничками.
Дизайн кухні функціональний. Кухонний гарнітур оснащений сучасною технікою, фасади сяють первісною чистотою. Його елегантна простота підкреслюється стільницею з імітацією світлого натурального дерева, дворівневою стелею з вмонтованими лінійними світильниками.
Лінія розмежування кухонного приміщення та коридору позначена продовженням паралельних рейок з натурального дерева на стелі та стіні, та завершується дерев’яною барною стійкою-столом. Загальне враження атмосферності та свіжості підсилюється яскравим денним освітленням завдяки великим вікнам та виходу на широку лоджію.
В дизайні просторого санвузла використано традиційне поєднання кольорів білосніжних ванни, унітаза, біде, сірих стінних панелей, дерев’яної тумби під великою керамогранітною раковиною прямокутної форми та цегляної стіни.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: