Дизайн квартири в скандинавському стилі

Львів | 2021 | Під ключ

Дизайн квартири в скандинавському стилі

Дизайн квартири в скандинавському стилі виконано згідно побажань замовника. Квартира в скандинавському стилі якнайкраще відповідає характеру людини, що сповідує філософію життя в гармонії з собою, оточуючими та природою. Ознаки стилю: багато світла, ніяких зайвих перегородок, натуральність, довговічність, розумний мінімум речей, зручна багатофункціональність, ідеально вивірена та якісно виготовлена простота.

Дизайн вітальні виконаний в світлих тонах. Простір великої вітальні, об’єднаної з кухнею, заповнений світлом крізь велике, до підлоги вікно. Враженню міцності та стабільності сприяють прості стіни з побіленої цегли, таке ж облицювання монументального каміна; до того ж білий колір додатково підсилює освітленість, так само, як і білі фасади кухонного гарнітура. Строгі геометричні форми окреслюють силуети навісного серванта, простого прямокутного стола, каміна, кухонних меблів, та надихають надійною впевненістю.
Чудова текстура й колір натурального дерева, з якого виготовлено стільницю, фасади навісних шафок і підлогу, вносять в загальну атмосферу відчуття затишного тепла. Сірувато-біла палітра стін і стелі розбавлена акцентом на приглушену темно-зелену оббивку спинок та сидінь м’яких стільців. Завершуючими інтер’єр мазками служать вмонтовані по периметру прямокутника світильники на стелі та скляні полотна дверцят каміна та серванта.
Стримана сіро-біла гама в дизайні квартириповторюється в декорі стін санвузла, геометричних візерунках керамічної плитки, в сніжно-білих поверхнях сантехнічного обладнання, стільниці під раковини, в оригінальних чашах раковин. Завдяки солідному внутрішньому об’єму дерев’яних тумби та шафи зручно підтримувати порядок, прибравши туди засоби для особистої гігієни та чистоти квартири.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: