Студія манікюру Be_More Сихів

Львів | 2022 | Візуалізація

Естетика та Комфорт: Дизайн Манікюрного Салону Be_More в Спортивному Центрі Sportlife

В холі Sportlife що на Сихові знаходиться унікальний манікюрний салон Be_More , де дбайливо продумано кожен елемент.

Дизайн та Розташування:
Розташований на першому поверсі в Sportlife, салон вітає відвідувачів широким простором з пʼятьма манікюрними столами. Велика зона рецепції, зона очікування та зона мейкапу створюють враження розкішного відпочинку.

Стеля Грильятто та Акцентна Стіна:
Стеля виконана в білому грильятто, що додає простору світлотіні. На акцентній стіні з фактурою скелі виділяється елегантна назва салону, надаючи ідентичний характер.

Ексклюзивне Меблювання:
Меблі виготовлені зі золотого металу, стільниці столів з керамограніту, а крісла в зоні очікування обтягнуті тканиною буклє, створюючи атмосферу розкіші та комфорту.

Підлога та Освітлення:
Підлога вкрита ламінатом з фактурою французької ялинки, що надає класичного тепла. Освітлення здійснюється акцентними прожекторами, матовими кульками та витонченими люстрами.

Makeup та Педикюрна Зони:
Зона мейкапу оформлена вишуканим освітленням та золотими деталями. Педикюрна зона розташована на п’єдесталі, підсвічених так, що створюється ефект паріння.

Санвузол та Процедурні Кімнати:
Санвузол просторий і елегантний, з акцентною рожевою плиткою. Коридори до процедурних кімнат прикрашені молдингами, дзеркалом з нерівними краями та золотими брами.

Висновок:
Манікюрний салон Be_More – це не лише приміщення для процедур, але і справжній художній витвір, де розкош поєднується з функціональністю. Він вражає і задовольняє кожну деталь дизайну, надаючи клієнтам винятковий відпочинок та красу.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру #Візуалізація

  • SHARE: