Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі

Львів | 2022 | Під ключ

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі.

Дизайн інтер’єру для сучасної квартири в стилі мінімалізм. Мінімалізм декору та практична функціональність — одні з основних критеріїв, якими керуються дизайнери, проектуючи сучасне житло. Нічого зайвого, нічого кричущого, ніякого нагромадження непотрібних предметів, без яких так легко підтримувати чистоту і порядок.
Привабливість квартири в строгих прямолінійних формах, підкреслених лінійними світильниками, в приглушеній нейтральній колористиці, зручних системах зберігання речей, наявності технологічного обладнання, раціональному використанні житлової площі.
Відсутність перегородок між передпокоєм та основним приміщенням візуально збільшує простір для вільної циркуляції повітря. Прийоми ергономіки дозволили оптимізувати співвідношення площ зони релаксу та кухні. Матова, ідеально вирівняна поверхня стін спокійним ледь рожевуватим відтінком продовжена в фасадах навісних шафок кухонного гарнітура. Контрастне темно-шоколадне забарвлення нижніх тумб повторюється в навісних поличках над барною стойкою, що виконує роль обіднього стола, та над столиком в зоні відпочинку. Керамічна варочна панель с прихованою в навісній шафці над нею витяжкою, великий двокамерний холодильник, мийка із зручним змішувачем, великий внутрішній об’єм кухонних меблів, використання високотехнологічної фурнітури покликані задовольнити побутові потреби.
Вбудовані стінні шафи — в передпокої, вітальні, шафа-гардероб на всю стіну з дзеркальною дверкою надійно сховають весь одяг, взуття, предмети побуту.
В санвузлі, декорованому без надмірностей, але в сучасному привабливому стилі, встановлено все необхідне для підтримання гігієни тіла та квартири прогресивне обладнання. Затишна спальня подарує спокійний відпочинок після напруженого робочого дня. Дизайн інтер’єру квартири для оренди чи для проживання сім’ї це нелегка задача для початківців тому потрібно надавати перевагу у виконанні такого завдання лише професіоналам!

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: