Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі з двома спальнями.

Львів | 2022 | Під ключ

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі з двома спальнями.

Дизайн квартири з двома спальнями лаконічний та ретельно продуманий. В двокімнатній квартирі з вітальнею, оформленій в сучасному стилі, передбачено все, що потрібно для зручного та комфортного проживання сім’ї з дитиною шкільного віку. Практичне та функціональне планування забезпечує приватність та затишок для кожного члена сім’ї.
Від входу в квартиру починається широкий коридор зі стіновою шафою для верхнього одягу, поряд — велике дзеркало на повен зріст.
У дизайні квартири простора вітальня укомплектована м’яким диваном, настінним широкоформатним телевізором, вертикальною шафкою та довгою горизонтальною тумбою, що згідно з модним трендом підвішена на стіні для зручності прибирання. Справа від зони відпочинку — вхід в глибоку кухонну нішу, де, незважаючи на скромній простір, розміщене все необхідне приладдя.
Біля вхідних дверей — санвузол, обладнаний пральною та сушильною машинами, ванною, підвісною тумбою та прямокутної конфігурації раковиною, над якою —- велике кругле дзеркало на облицьованій оливковою плиткою стіні. В тон плитці підібрана рушникосушка. Ефектний вигляд облицьовки ванни керамічною плиткою кремового кольору з темними вкрапленнями доповнюється аксесуарами, виконаними в тому ж стилі.
У дизайні квартири стіни в коридорі та вітальні ледь рожевуватого кольору декоровані молдингами з імітацією прямокутних панелей та прикрашені картинами в пастельних відтінках. Дитяча кімната вмебльована ліжком, комп’ютерним столом та спеціальним кріслом, великою настінною дошкою для записів крейдою, мальовничими фотошпалерами. Спальня для дорослих прикрашена романтичними фотошпалерами в спокійних приглушених тонах. Кожна кімната обладнана власною телевізійною панеллю.
Дизайн освітлення підпорядкований потребі функціональності: сучасні регульовані лінійні та точкові світильники забезпечують добре освітлення кожного куточка квартири.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: