Лаунж зона на автомийці SPA auto

Львів | 2018 | Під ключ

Дизайн лаунж зони в сучасному стилі.

Дизайн лаунж зони на території автомийки SPA AUTO виконано нашими фахівцями в сучасному стилі. Загальне враження, яке створює зона відпочинку — тут дуже багато світла, всюди панує чистота.

Ми підібрали меблі строгих обрисів, витримані у відтінках білого, сірого, чорного. Для відпочинку відвідувачів ми створили кілька зон з кріслами та столиками. Тут можна посидіти. випити кави, зручно розташувавшись в м’яких півкруглих кріслах, та на стільчиках, сидіння яких обтягнуті чорною еко-шкірою, а зовні — білою. Блиск хромованого металу повторюється на ніжках стільців, крісел та перил на сходах, що ведуть на другий поверх. Прозорі столи з скла надають інтер’єру родзинки. В одному з куточків приміщення розташувався великий чорний диван, обтягнутий якісною чорною шкірою.
Освітлення ретельно підібране до загалього стилю. Дизайн стелі отримав незвичайне рішення — її частина виконана як натяжна, вона має власну підсвітку, що дає світло з блакитним відтінком, як і стійка адміністратора. В кількох місцях на стелі розташувалися в ряд круглі точкові світильники.
Дизайн стін лаунж зони виконаний в двох кольорах — білому та чорному. Переважаюча за площею біла поверхня має акцентну ділянку з вертикальними чорними смугами, що займають заглиблення поміж білими строгими “колонами”.
Дизайн інтер’єру лаунж зони доповнюють круглі світильники на підвісах в стилі лофт, великі дзеркальні чорні панелі на стінах, фотошпалери у відтінках синього, що зображають бульбашки кришталево-чистої води, та кілька живих рослин у високих та вузьких білих циліндричних глечиках.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: