Дизайн кухні

Львів | 2017 | Під ключ

Дизайн інтер'єру кухні

Дизайн кухні втілює основний принцип сучасного стилю, якому притаманне розмивання канонів, стилевих рамок, коли лаконічними засобами досягається вражаючий сплав елегантної простоти та функціональної практичності.
Строга геометрія прямих ліній з грамотним використанням прийомів 3D робить акцент на контраст доповнюючих кольорів та фактуру використовуваних матеріалів.
Дизайну кухні вигідно підкреслює світле натуральне дерево заглибленої середньої частини гарнітура, текстура якого ще виразніше проявляється лінійною підсвіткою, обрамлене темно-синіми матовими фасадами нижніх тумбочок, вертикальними площинами справа та зліва і антресольними шафками вгорі під стелею. Симетрично до розміщеного справа високого вмістимого двокамерного холодильника зліва встановлено духовку та мікрохвильову піч.
Погляд не відволікається на зайві деталі, яких тут немає, натомість милується чергуванням класичного сполучення темно-синього з золотистим відтінком масиву дорогої деревини стільниці, дверцят навісних шафок, стінного фартуха, дощок підлоги.
Стримана зовнішня розкіш ховає за фасадами актуальні технологічні рішення.
В Дизайні кухні велику роль відіграє якісна фурнітура високої міцності — роликові направляючі для висувних шухляд, підйомні механізми, саморегулюючі демпфери в навісних петлях для плавного закривання дверцят покликані забезпечити надійність, легкість та зручність користування при гарантованому довгому терміні експлуатації.
Для мийки, електричних розеток, гнучкого шланга в змішувачі вдало підібране едине кольорове рішення в нейтральному графітовому тоні. В мийці додатково встановлено кран для фільтра питної води.
Завершує розкішну композицію вмонтована в стільницю панель газової плити.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: