Дизайн квартири в прованському стилі

Львів | 2020 | Під ключ

Дизайн квартири в прованському стилі

Дизайн квартири в прованському стилі просякнутий атмосферою середземноморської свіжості, провінційного спокою, що завдяки акуратному застосуванню сучасних прийомів та засобів органічно вписується в напружений ритм міського життя.
Величезний простір, наповнений теплом та затишком сімейного вогнища, багато повітря, яскраве сонячне світло, що ллється крізь три великих вікна — ось перше враження від приміщення, в яке переходить широкий коридор, вимощений кам’яною плиткою. Чіткий поділ на функціональні зони позначений чотиригранними пілонами, обкладеними сірою кам’яною плиткою в форматі цегли, що цікаво підкреслює дизайн квартири.
Великий овальний стіл, стільці з м’якою обивкою та округлими спинками, вінтажний креденс, дерев’яні балки під стелею — це столова зона, що плавно переходить в зону відпочинку з диван, каміном та м’якими подушками в глибокій віконній ніші. Від кухонної зони ця частина приміщення відокремлена барною стійкою-столом. Стіна з дерев’яної вагонки з поличками для вазонів, багато квітів, старовинний настінний годинник, плетений з лози килимок, спокійна кольорова гама текстильних завіс, мереживний орнамент керамічної плитки, що горизонтально розділяє кухонний гарнітур, милі дрібнички на полицях — всі елементи поодинці та разом створюють пасторальний настрій.
Ностальгічним ароматом затишної доброї старовини пронизаний інтер’єр спальні. Вінтажний трельяж, фасади шухлядок в комодах, об’ємний світильник, карнизи під стелею, молочно-біла та пастельна загальна гама кольорів стін, стелі, меблів прекрасно доповнюється окремими приглушеними тонами темно-синіх штор та оксамитового підголовника ліжка.
В дизайн санвузла органічно вписані елементи вінтажу з сучасними технологіями.

Львів. #Дизайн_інтерʼєру

  • SHARE: