Дизайн інтер’єру від студії INteriorIN

Наша компанія надає послуги з розробки дизайну інтер’єру з 2005 року. За цей час було зроблено понад 1100 ексклюзивних дизайн проектів квартир, заміських будинків, кафе, банків і інших. В нашому офісі Ви зможете отримати вичерпну консультацію і побачити моделі ексклюзивних оздоблювальних матеріалів і меблів в нашій експозиції.

Наші замовники

Тут надано короткий перелік фірм і організацій, які довірили нам розробку дизайну інтер’єру своїх найважливіших об’єктів

epam
Leoni
citadel
святослав
Гранд Отель
spa
челентано
вольво
клингспор
kredo
копа

Чому саме ми?

На даний момент попит з таких питань як ремонт квартир, особняків, офісів та створення сучасного дизайну інтер’єру викликав появу фірм, які носять назву дизайн студія. Хоча не всім ясно, який рід діяльності здійснюють настільки популярні фірми, а перед тим, хто уявляє, постає інша задача — як підібрати найбільш оптимальну з них. Переваги спеціальної студії дизайну інтер’єрів перед індивідуальними виконавцями дизайну очевидно. Велика кількість приватних, доморощених дизайнерів і бригад будівельників пропонують ті ж послуги, що і студії, хоча у скороченому обсязі. Не дивлячись, що вони обіцяють відмінну якість і немаленький діапазон послуг, майже всі з цього залишається на словах. Звертаючись до приватників можливо істотно заощадити, хоча при цьому неможливо з повною впевненістю заявити, що їх робота буде виконана в строк і буде зроблена якісно.

  • Всі дизайнери нашої студії з архітектурною освітою
  • Всі дизайнери нашої дизайн студії перевірені часом і десятками об’єктів
  • Ми працюємо виключно під договір
  • За рахунок великого штату ми готові братися за найбільш великі проекти не переживаючи про якість і терміни
0
Років на ринку
0
Реалізовано проектів
0
Створено 3D-зображень